Vzdělávací obsah pro Minecraft zdarma

Svět je momentálně vzhůru nohama. Spousta lidí se ale snaží přispět k tomu, aby vše fungovalo – někdo šije roušky, někdo rozváží jídlo a nákupy seniorům, vědci pracují na účinném léku. Spousta z nás pomáhá tím, že zůstáváme doma a venku dodržujeme bezpečnou vzdálenost.

Minecraft - vzdělávací obsah zdarma

Spousty učitelů a lektorů na celém světě se snaží poskytovat výuku online, protože zhruba půl miliardy žáků momentálně nemůže do školy kvůli pandemii COVID-19. Pro nikoho z nás to není snadné a všichni si uvědomujeme, že zabavit děti, které musely zůstat doma izolované od přátel, není zrovna lehký úkol.

Pokud vaše ratolesti baví Minecraft a jsou na tom dobře s angličtinou, určitě doporučujeme vyzkoušet vzdělávací obsah, který je momentálně k dispozici na tržišti Minecraft Marketplace. Tyto vzdělávací světy stáhnete přímo v Minecraftu a děti si v nich mohou následně hrát samy, s komentářem rodičů nebo s přáteli.

[the_ad id=“1152″]

Z pohodlí svého domova si tak můžete prohlédnout Mezinárodní vesmírnou stanici nebo prozkoumat lidské oko zevnitř. Součástí je také 10 světů z komunity tvůrců tržiště Marketplace! Díky autorům, jako je Everbloom, Jigarbov, Lifeboat, Razzleberries, The World Foundry, Blockworks a Imagiverse, se můžete zdarma seznámit s principy obnovitelné energie, podmořskou biologií, řeckou historií a dalšími tématy! Součástí světů jsou výukové plány, které zahrnují psaní, stavění a zapeklité hádanky.
Všechny tyto světy je možné zdarma stáhnout až do 30. června 2020.

Uživatelé platformy Minecraft Bedrock (což zahrnuje třeba i variantu pro mobilní zařízení) najdou tyto světy v Marketplace přímo ve hře. Minecraft je k dispozici pro platformy Android a iOS, Kindle Fire, Windows 10 PC, Gear VR, Oculus Rift, Fire TV, Xbox One, Windows MR, Nintendo Switch a PlayStation 4.

Informace o veškerém obsahu, který je teď zdarma, najdete zde: https://www.minecraft.net/en-us/marketplace/education

Držte se a pevné nervy!