Nabídka od admina Úkolníčku

V minulosti jsem vedl kurzy prezenční kurzy angličtiny, ale současná situace mě přinutila přejít s kurzy do online světa. Postupně jsem vytvořil výukovou platformu Kurzy bez hranic, kterou najdete na adrese https://kurzybezhranic.cz

Touto formou bych zde rád nabídl online kurzy, které budou probíhat od dubna 2021.

Momentálně mám v nabídce dvě čtenářské dílny pro děti a jeden konverzační kurz pro dospělé. Jde o online kurzy s lektorem.

Online kurz anglická čtenářská dílna je zaměřený na procvičení porozumění psanému a mluvenému slovu a rozšíření slovní zásoby prostřednictvím zjednodušených (převyprávěných) variant známých knih a pohádek. 

Kurz je určen dětem na prvním stupni základní školy (věk 8–11 let), které se učí angličtinu teprve krátce, pracují pouze s přítomným časem a mají základní slovní zásobu (začátečníci – starter).

15. 4. 2021 začínáme kurz s knihou Ali Baba and the Forty Thieves. Více zde: https://kurzybezhranic.cz/kurzy/anglicka-ctenarska-dilna-pro-deti-a0/

(V minulosti jsem s některými interaktivní knihami z této edice pracoval se synem a obecně projevoval větší nadšení než při práci s klasickou učebnicí, vstřebával lépe slovní zásobu a celkově byl více motivovaný.)

Čtenářská dílna je vhodná i pro domškoláky – kromě rozšíření slovní zásoby získají také další materiál do portfolia k přezkoušení.

Jako lektor angličtiny působím posledních 10 let, angličtinou se jako překladatel a korektor živím od roku 2006. Mými prezenčními kurzy prošly stovky studentů, mám za sebou více než 3 000 hodin výuky.

Budu rád, pokud třeba jen tuto nabídku přepošlete dál svým známým, kteří by ji mohli využít.

Děkuji,
Martin Staviař (správce serveru Úkolníček)